מי אנחנו

רוני זינגר, מייסדת, אחראית תוכן ומשוגעת על אבוקדו ועגבניות שרי. עיתונאית בכירה (הארץ, כלכליסט, תכנית התחקירים "עובדה" ו"שטח הפקר") וטרום סוכרתית בעקבות סוכרת הריון.
"כשהסוכרת התגלתה אצלי הבנתי שאני זקוקה ליד וירטואלית 24/7 כדי לעשות את שינוי התזונה וההרגלים שאני צריכה כדי לשפר את בדיקות הדם. אני לא לבד, חולים במחלות כרוניות מסוגים שונים זקוקים לעזרה שכזו המשלבת אנשי מקצוע, ידע אמין וכלים נוספים לאימוץ אורח חיים בריא יותר. אני כבר לא לבד, עכשיו גם אתם לא".
IMG_9152.jpg

נועה אברהם, מייסדת, דיאטנית קלינית BSc ולא מעבירה יום בלי קרוספיט. 

בעלת ותק של שנים ארוכות בטיפול תזונה בקליניקה פרטית ובמגזר הציבורי. "תזונה היא פתרון בסיס לטיפול בשורה של מחלות. סוכרת לסוגיה וכבד שומני הם דוגמאות מצוינות למחלות שניתן, לרוב לשלוט בהן באמצעות תזונה נכונה, פעילות גופנית והפחתת מתחים.

אימוץ אורח חיים נכון מתאים למגוון מחלות שונות אך מתאים לא פחות לבריאים המבקשים לאמץ תזונה והתנהגות מונעת. ב Re-feed אנחנו עושים בדיוק את זה, הפעם עם אלפי אנשים ולא מול אדם אחד בקליניקה".

IMG_9139.jpg

גילי בראשי-פולק, מאמנת כושר מוסמכת דאן 2 חגורה שחורה בקראטה, בעלת ניסיון רב שנים בהדרכת אימוני כושר וקרב מגע ומדריכת קרוספיט עתירת ניסיון.

"יש לנו רק גוף אחד ואנחנו רוצים אותו הכי טוב שאפשר!"

WhatsApp Image 2021-01-04 at 12.53.09.jp

יובל צור , מנחה מיינדפולנס בעל ניסיון רב, שמגיע מעולם המעשה. 

לאחר שנים רבות בחיל האוויר כטייס מסוקים ויועץ ארגוני, עם היציאה לאזרחות והשתלבות באקדמיה ובארגונים בתחום הייעוץ הארגוני, התמחה יובל במיינדפולנס בהיבט המעשי ובמחקר המדעי בתחום: מנחה מוסמך לקורסי מיינדפולנס להפחתת לחץ (MBSR) מטעם מכון מודע במרכז הבינתחומי הרצליה ואוניברסיטת בנגור באנגליה, ומעורב בהנחיית מיינדפולנס בארגונים, בייעוץ ארגוני, באקדמיה, בבתי ספר ולקהל הרחב.

WhatsApp Image 2021-01-09 at 21.11.48.jp