למה לי לעשות את אתגר ללא סוכר?

אהההה, אם הגעתם עד לפה כנראה שהבנתם כבר שסוכר הוא עניין מרכזי בצלחת שלכם. אולי גם הבנתם שאתם אוכלים הרבה יותר מדי ממנו.

אבל, האם הבנתם שהוא נמצא גם במקומות שלא דמיינתם שבהם הוא מסתתר? גם במאכלים מלוחים, ברוטבים וזה עוד לפני שדיברנו על פחמימות.

אז אם אתם רוצים לעשות סדר בצלחת שלכם, לדעת לזהות איפה מסתתר הסוכר ואז לדעת לבחור מחדש את מה שייכנס אליכם הביתה ולפה – אתגר ללא סוכר בדיוק בשבילכם.

אצלנו תקבלו את כל המידע הדרוש לעשות את הסוויץ׳ במוח כדי לחתוך מסוכר. 

אבל לא רק.

אם אתם סוכרתיים או טרום סוכרתיים, יודעים שאתם חייבים להתרחק מסוכר ולצמצם פחמימות אבל פשוט חייבים מסגרת שתיקח אתכם יד ביד? אתגר ללא סוכר בדיוק בשבילכם.

אתם בריאים ולא סובלים מבעיות סוכר אבל יודעים שאתם מכורים למתוק ונמאס לכם להיות עבד לשוקולד? אתם רוצים רעיונות למתכונים מעולים, קלים ומפתים בלי סוכר? אתגר ללא סוכר בדיוק בשבילכם.

אתם מתבאסים מההשתקפות שלכם במראה ורוצים להוריד כמה קילוגרמים? סוכר זה כל הסיפור, תחתכו ממנו ותרדו במשקל. האתגר הוא בדיוק בשבילכם.

חייבים לשפר את בדיקות הדם שלכם? הסכור גבוה וכך גם השומנים בדם? התזונה של אתגר ללא סוכר היא בדיוק עבורכם.

סובלים מחולשות בצהריים, מסחרחורות שתמיד ידעתם שקשורות לאכילה לא נכונה? הרבה פעמים הסוכר אשם בזה, ואורח החיים של אתגר ללא סוכר הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

רוצים לשפר את השינה שלכם? לשפר את חיוניות העור?, גם בשני המקרים האלה מתברר שהורדת סוכר מהתפריט היומי מסייעת עד מאוד, והאתגר שלנו בדיוק עבורכם.

להדפסה
תגובות בפייסבוק